Lampy podłogowe do sypialni – nietypowe rozwiązania

Lampy podłogowe do sypialni – nietypowe rozwiązania

Wiele mówi się o rozwiązaniach klasycznych w aranżacji wnętrz i ogólnie rzecz biorąc o takich możliwościach stylizacji pomieszczeń, które sprawdzą się w każdym domu. Co jednak mają zrobić osoby, które gustują w bardziej nowoczesnych, nietypowych i oryginalnych produktach? Które chciałyby, żeby ich dom naprawdę wyróżniał się na tle reszty, a mają ku temu zarówno odpowiednie środki, jak i możliwości związane z przestrzenią? Dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na podobne, ciekawe rozwiązania, mój tekst będzie ciekawostką – dla tych zaś, którzy szukają właśnie oryginalnych, nietuzinkowych produktów, może stanowić podpowiedź gdzie i czego szukać!

Lampy podłogowe do sypialni wcale nie muszą być nudne!

W tej chwili w niektórych sklepach znajdziemy wiele ciekawych propozycji od znanych i cenionych producentów – oczywiście, im bardziej wymyślny model, tym więcej trzeba za niego zapłacić, ale w wielu przypadkach warto, ponieważ później nawet najprostsze meble i dodatki będą się prezentować znakomicie. Całe wnętrze bowiem zdecydowanie zyska na atrakcyjności!

Jednym z polecanych przeze mnie produktów może być rozwiązanie NORTH od firmy VIBIA – przypominające nieco drzewo, z rozchylonymi gałęziami, które może podzielić obszerny salon na poszczególne strefy, na przykład jadalną, czytelniczą, wypoczynkową itp. Nad każdą zawiśnie źródło światła, zwisająca z kolejnej gałęzi. Ciekawa jest również lampa – regał, albo lampa przypominająca połączone poroże. Jednym słowem, jest w czym wybierać – lampy podłogowe będą zaś dalej się unowocześniać, jeszcze lepiej dopasowując do rosnących wymagań klientów!