Drukarka do etykiet: jaką kupić?

Drukarka do etykiet: jaką kupić?

Automatyczna identyfikacja nie byłaby możliwa gdyby nie drukarki etykiet. Urządzenia te obecne są na rynku już od dłuższego czasu. Jaką drukarkę do etykiet wybrać?

Przenośna czy stacjonarna: która jest lepsza?

Producenci drukarek do etykiet proponują dwa typy tych urządzeń: przenośne i stacjonarne. Te drugie to przemysłowe drukarki etykiet. Przemysłowe drukarki etykiet wykorzystywane są w zakładach przemysłowych bardzo różnych branż. Z uwagi na to, iż przemysłowe drukarki etykiet mogą być narażone na niekorzystne działanie wielu czynników zewnętrznych, wyróżniają się między innymi bardzo trwałą obudową. Profesjonalne przemysłowe drukarki są zdecydowanie bardziej wydajne od drukarek przenośnych. Profesjonalne przemysłowe drukarki w ciągu jednego dnia roboczego mogą dokonać setek tysięcy wydruków. Profesjonalne przemysłowe drukarki muszą działać bezawaryjnie. Drukarki etykiet samoprzylepnych najczęściej pracują w technologii wydruku termotransferowego. Ale klienci mają do wyboru również drukarki etykiet samoprzylepnych, które dokonują wydruków w technologii termicznej. 

Plusy z korzystania z drukarek 

Drukarki do etykiet samoprzylepnych stworzone zostały z myślą o tym, aby skrócić czas, który potrzebny jest do tego, aby oznakować różnorodne produkty. Drukarki do etykiet samoprzylepnych są wszechstronne i niezawodne bez względu na to, czy są to urządzenia dla przemysłu czy do małego sklepu.

Wszystkich, których zainteresował temat drukarek do etykiet zachęcamy do przeczytania naszego innego tekstu również poświęconego tej tematyce.