Zabiegi mezoterapii igłowej w Krakowie

Zabiegi mezoterapii igłowej w Krakowie

Współczesna medycyna estetyczna proponuje nie tylko zabiegi przy użyciu skalpela. Jednym z mało inwazyjnych zabiegów jest mezoterapia igłowa. Mezoterapia igłowa Kraków to zabieg, który cieszy się naprawdę bardzo dużą popularnością.

Mezoterapia igłowa w Krakowie – na czym polega?

Mezoterapia igłowa Kraków polega na podaniu pod skórę kwasu hialuronowego, witamin i minerałów oraz innych aktywnych substancji. Zabiegowi mogą być poddane różne partie ciała. Proponowana jest mezoterapia igłowa twarzy Kraków oraz mezoterapia igłowa pod oczy Kraków.

Od pewnego czasu wykonywana jest również mezoterapia igłowa głowy Kraków. Wprowadzane podczas zabiegu substancje odżywiają skórę, sprawiają, że staje się ona zdrowsza i młodsza. Mezoterapia igłowa twarzy Kraków, ale także mezoterapia igłowa pod oczy Kraków w wielu przypadkach efekty zabiegu widoczne są od razu po jego zakończeniu. Tylko mezoterapia igłowa głowy Kraków z uwagi na cykl życia włosa przynosi widoczne efekty po kilku tygodniach.

Mezoterapia igłowa w Krakowie – czy zabieg jest bolesny?

Zarówno mezoterapia igłowa Kraków, jak i mezoterapia pod oczy Kraków oraz mezoterapia igłowa głowy Kraków to zabiegi bezbolesne. Każdy zabieg wykonywany jest po podaniu znieczulenia miejscowego. Do tego odżywiające skórę preparatu wprowadzane są przy pomocy bardzo cienkiej i krótkiej igły. Bezpośrednio po zabiegu mogą być widoczne niewielkie zasinienia i obrzęki. Znikają one samoistnie w bardzo krótkim czasie. Efekty zabiegu mogą utrzymać się nawet do roku.