Wakacje nad polskim morzem

Kołobrzeg – jedno z najstarszych miast, stopniowo przekształca się w największy i najpopularniejszy kurort środkowej części wybrzeża Bałtyku w Polsce. Doskonale zdają sobie z tego sprawę inwestorzy i apartamenty inwestycyjne Kołobrzeg sprzedają się tutaj wyśmienicie.

Raj dla turystów

Apartamenty inwestycyjne nad morzem, to idealny sposób na lokatę kapitału. Kołobrzeg oferuje idealne warunki zarówno do relaksu, jak i leczenia – piaszczyste plaże, czyste morze, bogate w jod powietrze morskie, lasy, jeziora i specjalny mikroklimat. Do leczenia używają unikalnych lokalnych leczniczych borowin torfowych i kąpieli solnych, które zawierają substancje biologicznie czynne. Główną specjalizacją ośrodków są choroby układu oddechowego, choroby układu sercowo-naczyniowego i hormonalnego, zaburzenia metaboliczne, układ mięśniowo-szkieletowy, reumatyzm. Apartamenty inwestycyjne nad morzem są chętnie kupowane ze względu na to, że baza noclegowa nie nadąża za liczbą turystów.

Zabytki oraz klimat

Apartamenty inwestycyjne nad morzem są też kupowane ze względu na licznych wakacyjnych turystów spragnionych słońca. Klimat w Kołobrzegu jest łagodny, morski, ze średnią temperaturą letnią +19 ° C. Tutejsza woda morska jest lecznicza, bogata w substancje mineralne. Sezon pływania rozpoczyna się w połowie czerwca i trwa do początku września. Najciekawszym miejscem w Kołobrzegu jest region nadmorski. W porcie można zobaczyć wiele statków handlowych i pasażerskich. Na piaszczystej plaży wybudowano latarnię morską, nieco dalej – nadmorski bulwar, przy którym budowane są kamienne domy, stopniowo przekształcając się w nowoczesną okolicę z restauracjami i sklepami.