Statuetki: wyjątkowo spersonalizowane wyróżnienie

Statuetki: wyjątkowo spersonalizowane wyróżnienie

Najsłynniejszym wyróżnieniem w świecie filmu jest statuetka Oscara. Statuetki to dzisiaj wyróżnienie, które wręczane jest nie tylko aktorom, sportowcom. Statuetkami nagradzani są także absolwenci i sponsorzy. Coraz częściej statuetki wręczane są także zasłużonym pracownikom, którzy po wielu latach pracy w jednej firmie odchodzą na emeryturę.

Jakie statuetki można wręczyć?

Osoby, które odpowiedzialne są za wybór statuetek bardzo często zwracają się wprost do ich producenta. Są świadome tego, że statuetki mogą mieć bardzo różnorodną tematykę. Dzięki temu można wybrać statuetkę, której tematyka idealnie zostanie dopasowana do rangi i charakteru wydarzenia. W ten sposób wręczona statuetka na długie lata stanie się wyjątkowym upominkiem dodającym splendoru osobie lub firmie czy organizacji, które takie wyróżnienie otrzymały.

Materiały i ceny statuetek

Do produkcji statuetek wykorzystywane są obecnie bardzo różne materiały, w efekcie każda statuetka może mieć wyjątkowy design. Materiałem używanym bardzo często jest między innymi granit i brąz. Materiały te są gwarancją, że statuetki będą wyjątkowo trwałe. Można zamówić również statuetki z innych, równie szlachetnych materiałów. Statuetki mogą różnić się między sobą nie tylko tematyką i materiałem, ale również wielkością. Rodzaj użytego materiału oraz wielkość statuetki zadecydują o jej cenie. Szacunkowy koszt wykonania statuetki klienci poznają jeszcze przed realizacją zamówienia. Mają więc czas na przemyślenie swojej decyzji. Z pewnością to korzystne rozwiązanie.