Mezoterapia igłowa popularnym zabiegiem oferowanym przez medycynę estetyczną

Mezoterapia igłowa popularnym zabiegiem oferowanym przez medycynę estetyczną

Zabiegi medycyny estetycznej cieszą się coraz większą popularnością. Do tych, na które decyduje się naprawdę wiele osób zalicza się mezoterapia igłowa. Zabieg ten wykonuje większość gabinetów medycyny estetycznej, także te w Krakowie.

Mezoterapia igłowa w Krakowie – kto może zdecydować się na zabieg?

Mezoterapia igłowa jest zabiegiem, który przywraca skórze elastyczność i młody wygląd. Mezoterapia igłowa polega na podaniu kwasu hialuronowego, koktajlu przygotowanego z witamin oraz innych substancji aktywnych. Mezoterapia igłowa Kraków działa naprawdę bardzo skutecznie. Mezoterapia igłowa Kraków może być wykonana na różne partie ciała. Najczęściej wykonywana jest mezoterapia igłowa twarzy Kraków, ale możliwa jest również mezoterapia igłowa pod oczy Kraków. Ponadto wykonywana jest mezoterapia igłowa głowy Kraków.

Mezoterapia igłowa w Krakowie – czy zabieg jest bolesny?

Każdy zabieg wykonywany jest przy pomocy bardzo krótkiej i cienkiej igiełki. Mezoterapia igłowa Kraków czy też mezoterapia pod oczy Kraków jest zabiegiem wykonywanym po podaniu znieczulenie miejscowego. Takie samo znieczulenie otrzymują osoby, które interesuje mezoterapia igłowa głowy Kraków. Zabiegi są więc całkowicie bezbolesne. Mezoterapia igłowa twarzy Kraków daje natychmiastowe efekty. Także mezoterapia igłowa pod oczy Kraków przynosi efekty, które są widoczne od razu po zakończeniu zabiegu. Efekty zabiegu utrzymują się nawet do dwunastu miesięcy. Bezpośrednio po zabiegu mogą być widoczne drobne zasinienia.