Mezoterapia igłowa: co warto wiedzieć o zabiegu?

Mezoterapia igłowa: co warto wiedzieć o zabiegu?

Medycyna estetyczna osobom, którym zależy na poprawie wyglądu ma dzisiaj wiele do zaoferowania. Proponuje nie tylko mocno inwazyjne zabiegi, ale także takie, które w bardzo niewielkim stopniu ingerują w ciągłość tkanek. Do takich zabiegów zalicza się mezoterapię igłową. Mezoterapia igłowa Kraków to zabieg, na który decyduje się mnóstwo osób.

Mezoterapia igłowa w Krakowie – na jakie partie ciała może być wykonana?

Mezoterapia igłowa Kraków jest zabiegiem, który polega na wprowadzeniu do skóry właściwej kwasu hialuronowego oraz witamin i minerałów. Substancje te wprowadzane są przy pomocy bardzo cienkiej i krótkiej igły. Wiele osób, które wcześniej nie wykonywały tego zabiegu są przekonane, że mezoterapia igłowa Kraków to zabieg wykonywany wyłącznie na twarz. Tymczasem możliwa jest zarówno mezoterapia igłowa twarzy Kraków, jak i mezoterapia igłowa pod oczy Kraków. Proponowana jest również mezoterapia igłowa głowy Kraków.

Mezoterapia igłowa w Krakowie – czy zabieg jest bolesny?

Mezoterapia igłowa twarzy Kraków, ale także mezoterapia pod oczy Kraków to zabieg, który jest bezbolesny. Nie boli także mezoterapia igłowa głowy Kraków. Substancje odżywcze są wprowadzane pod skórę po podaniu znieczulenia miejscowego. Efekty, które daje mezoterapia igłowa twarzy Kraków oraz mezoterapia igłowa pod oczy Kraków są widoczne niemal natychmiast po skończeniu zabiegu. Tylko mezoterapia igłowa głowy Kraków przynosi efekty po kilku tygodniach. Wynika to z cyklu życia włosa. Efekty utrzymują się od pół roku do dwunastu miesięcy.