Luksusowe apartamenty w Poznaniu

Luksusowe apartamenty w Poznaniu

Stolicą Wielkopolski jest Poznań. Miasto rozwija się bardzo prężnie. W mieście powstają wciąż nowe inwestycje, także te mieszkaniowe. Do wyjątkowo atrakcyjnych należą te, które realizowane są we wschodniej części Poznania. Jeden z deweloperów oferuje luksusowe mieszkania Poznań, które zostały zbudowane w budynkach zlokalizowanych na terenie zajmowanym dawniej przez browar Mycielskich

Wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja

Inwestycja, które realizowana jest przez dewelopera w zabytkowym kompleksie Browaru Kobylepole jest jedną z najbardziej atrakcyjnych ze wszystkich inwestycji mieszkaniowych w Poznaniu. Zabytkowy gmach browaru został odrestaurowany, w jego pobliżu deweloper wybudował wille miejskie, wielorodzinny budynek oraz domy w zabudowie szeregowej. W każdym z tych budynków znajdą się luksusowe mieszkania Poznań. Mieszkania są zaprojektowane wyjątkowo nowocześnie. Tym, co zasługuje na podkreślenie jest fakt, iż nowe budynki wybudowane przez dewelopera nie odbiegają swoją stylistyką od zabytkowego browaru.

Ekskluzywne mieszkania w Poznaniu

Luksusowe mieszkania Poznań na osiedlu Warzelnia wyróżniają się swoją architekturą. Zostały zaprojektowane tak, że każdy centymetr powierzchni został optymalnie wykorzystany. Pomieszczenia wyróżniają się między innymi ponad przeciętną wysokością. Do wyboru są mieszkania jedno-, dwu- i trzypoziomowe oraz apartamenty. Plusem są obszerne tarasy, loggie albo ogródki. Obok lokali mieszkalnych na osiedlu powstaną także lokale usługowe.