Jakie igły i strzykawki do zabiegu mezoterapii?

Jakie igły i strzykawki do zabiegu mezoterapii?

Mezoterapia igłowa jest jednym z bardziej popularnych zabiegów medycyny estetycznej. Zabieg ten polega na podawaniu pod skórę substancji aktywnych, na przykład kwasu hialuronowego. W czasie zabiegu niezbędne są odpowiednie igły do mezoterapii.

Igły do mezoterapii: jakie są dostępne?

Do wstrzykiwania substancji aktywnych podczas zabiegu mezoterapii wykorzystywane są bardzo małe igły do mezoterapii. Wszystkie igły do mezoterapii są ostrzone już na etapie produkcji. Dzięki temu sprawiają, że zabieg jest niemal bezbolesny. Dzięki temu, że igły do mezoterapii igłowej są naprawdę bardzo malutkie, ślady po wkłuciach są niewielkie. Znajdujące się w sprzedaży igły do mezoterapii igłowej są zamknięte w sterylnych opakowaniach. Dzięki temu umożliwiają bezpieczne i higieniczne wykonanie zabiegu. Co ważne, igła może służyć do podawania nie tylko kwasu hialuronowego, ale także innych wypełniaczy.

Inne metody wykonywania mezoterapii

Zabieg mezoterapii może być wykonany nie tylko przy pomocy igły. Zabieg ten może zostać wykonany również przy pomocy specjalnych strzykawek. Strzykawki do mezoterapii igłowej pozwalają na bezbolesne wykonanie zabiegu. Znajdujące się w sprzedaży strzykawki do mezoterapii igłowej pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów. Dostępne są w internetowych hurtowniach zaopatrujących gabinety medycyny estetycznej. Dostępna jest w nich także igła do mezoterapii. Zarówno igły, jak i strzykawki do mezoterapii dostępne są w dobrej cenie. Hurtownie zapewniają sprawną i bezpieczną przesyłkę produktów do klientów.