Jak używać pistoletu gazowego?

Jak używać pistoletu gazowego?

Broń gazowa podzielona jest na pistolety i karabiny. Są to bronie kategorii D zgodnie z ustawą o broni, które są dostępne od 18 lat.

Kiedy więc wybrać broń gazową?

Każdy sklep z bronią ma na swoim stanie broń bez pozwolenia na gaz. To dobry wybór, zwłaszcza jeśli masz wystarczającą ilość informacji o wadach broni gazowej i jesteś w stanie zachować względny spokój w napiętych sytuacjach. Broń sklep internetowy tego typu ma jedną poważną wadę. Grozisz czymś, co wygląda jak „ostra” broń, ale tak naprawdę nie jest. W większości przypadków taka broń na sprzedaż spełnia swoje zadanie jako skuteczny środek samoobrony i straszak.

Wydajność pistoletu gazowego

Kilka czynników wpływa na efektywny zasięg. Jest to szczególnie wielkość chmury i warunki pogodowe. Oferowane pociski wahają się od 6 mm do najbardziej rozpowszechnionych amunicji do pistoletu gazowego 9 mm, a zasięg wynosi zwykle od 1 do 5 metrów. Aby sparaliżować kogoś gazem lub pieprzem, powinieneś uderzyć napastnika w odsłonięte części ciała, najlepiej w twarz lub strzelając w przestrzeń między klatką piersiową a podbródkiem.

W ofercie znajdziesz najczęściej naboje pieprzowe, które spowodują łzawienie oczu, nudności, kaszel i inne problemy. Naboje CN lub CS zawierają gaz, który powoduje, że ofiara traci przytomność na kilka minut i nie powinna pamiętać, co się naprawdę wydarzyło po przebudzeniu. Używaj broni gazowej tylko w przypadku poważnego zagrożenia życia Ciebie lub Twoich bliskich, pod warunkiem, że nie ma innej obrony. Nigdy nie pokazuj pistoletu, jeśli nie grozi bezpośrednie niebezpieczeństwo. Zaleca się noszenie ze sobą broni gazowej, gdy przechodzisz przez podejrzane części miast w późnych godzinach, kiedy musisz przenieść kosztowności lub pieniądze do banku, oraz w sytuacjach, w których uważasz, że możesz być celem ataku.