Jak dobrać panele szklane?

Panele szklane dostępne w sklepach internetowych zachwycają różnorodnością barw i wzorów, a wybór tego jedynego może przyprawić o zawrót głowy. Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek, które pomogą dobrać odpowiednie panele do Twojej kuchni i łazienki.

Kolorystyka i motyw

Jasne panele powiększają optycznie. Jeśli połączysz je z białymi, szarymi bądź biało-czarnymi meblami, przestrzeń będzie wydawać się większa. Ciemne panele z kolei będą doskonałą ozdobą dużych kuchni, natomiast w towarzystwie mebli w odcieniach brązu, dobrze sprawdzą się panele w pokrewnych kolorach.

Różnorodność motywów zaskakuje. Wśród przykładowych wzorów, które pasują do kuchni znajdują się motywy:

  • kawowowe,
  • kwiatowe,
  • owocowe,
  • woda,
  • a także abstrakcje.

Przy wyborze motywu warto kierować się wyłącznie własnym gustem. W końcu to nam wybrana grafika będzie towarzyszyć każdego dnia.

Własny projekt paneli szklanych? Dlaczego nie!

Jeśli nie znajdziesz nic odpowiedniego wśród gotowych wzorów paneli szklanych, zawsze możesz zdecydować się na przesłanie własnego wzoru bądź zdjęcia. Spersonalizowany akcent na ścianie w postaci ulubionego zdjęcia z wakacji przypominającego o niezapomnianych chwilach spędzonych w wyjątkowym miejscu, z pewnością odda Twój charakter i nada pomieszczeniu unikalną atmosferę.

Czy panele szklane w kuchni bądź łazience to dobry pomysł?

Najlepszy! Oryginalne panele dekoracyjne wykonane są z bezpiecznego hartowanego szkła, dzięki czemu możemy mieć pewność niezwykłej wytrzymałości, odporności na wilgoć oraz wieloletniej żywotności kolorów.