Esperal – jak zniechęcić się do alkoholu
Alkoholizm nie bierze jeńców. Wpływa na organizm, niszczy relacje międzyludzkie oraz zmienia jakość życia na gorsze. Zaszycie alkoholowe Warszawa to jeden ze sposobów na to, aby poradzić sobie w walce z tą przypadłością, z którą w 2018 roku w samej Polsce zmagało się 2,5 miliona osób.
Wszywka esperal swoje wręcz natychmiastowe działanie (po upływie niecałych 10 min) zawdzięcza organicznemu związkowi chemicznemu, jakim jest disulfiram. Jak wpływa ona na organizm i zniechęca człowieka do spożywania alkoholu?
Działanie – odrzucający kac
Leczenie alkoholizmu to bardzo długotrwały proces, który składa się z wielu elementów, a jednym z nich jest wszywanie esperalu Warszawa. Rozwiązanie to towarzyszy najczęściej terapiom, spotkaniom i rozmowom z osobami, które wspierają oraz monitorują postęp leczenia. Lekarze bez tych elementów odmawiają często pacjentom, chcącym iść na skróty.
Jak jednak na organizm działa disulfiram? Uaktywnia się on tylko i wyłącznie w momencie, kiedy w ciele pojawią się procenty. Skutecznie hamuje on enzym (dehydrogenaza aldehydowa), dzięki któremu ciało ludzkie jest w stanie poradzić sobie z alkoholem, rozkładając go.
Jaki jest tego skutek? Nagromadzenie aldehydu octowego, który jest odpowiedzialny za nieprzyjemne objawy, które można porównać do zatrucia, popularnie zwanego kacem. Zaszycie alkoholowe Warszawa ma więc na celu nic innego, jak zniechęcić organizm do procentów.
Dlaczego wybiera się zaszycie alkoholowe w Warszawie?
Każdy pacjent jest inny, przez co wymaga innego podejścia. Zaszycie alkoholowe Warszawa ma na celu wspierać proces leczenia, a nie go zastępować.
Sam zabieg nie jest skomplikowany i należy do tych prostszych. Przeprowadzany jest on przy znieczuleniu miejscowym. Wszywka umieszczana jest podpowięziowo w mięśniu na głębokości około 6-7 centymetrów.