Atrakcyjne apartamenty nad Bałtykiem

Atrakcyjne apartamenty nad Bałtykiem

Kołobrzeg, pomimo znacznego zniszczenia ostatnich wojen, ma jednak ciekawe obiekty architektoniczne. Należą do nich latarnia morska, gotycka katedra Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny , pałac von Braunschweig z XIX wieku, w którego ścianach znajduje się muzeum polskiej broni, budynek szkoły muzycznej, neogotycki ratusz. W Kołobrzegu istnieją trzy oficjalnie oznaczone trasy wycieczkowe, które pozwalają poznać miasto. Powstające apartamenty inwestycyjne nad morzem zapewniają bazę noclegową.

Kurort nad Bałtykiem

Kołobrzeg to bardzo stare miasto, które wyłoniło się ze słowiańskiej fortecy. Obecnie jest to największy kurort nad polskim wybrzeżu i czwarte pod względem liczby mieszkańców miasto w województwie zachodniopomorskim. Nic dziwnego, że nieruchomości inwestycyjne nad morzem, powstają tutaj na każdym kroku. Z okien licznych sanatoriów w Kołobrzegu otwiera się malownicza panorama morza. Goście sanatorium mogą poprawić swoje zdrowie i spędzić niezapomniane wakacje. To świetne miejsce dla osób ceniących rodzinne wakacje, relaks i aktywne zajęcia na świeżym powietrzu nad morzem. Baza zabiegowa pensjonatów wyposażona jest w wyspecjalizowane laboratorium, które obejmuje liczne zabiegi balneoterapii, fizjoterapii, hydroterapii i operacji chirurgicznych. Profesjonalny i przyjazny personel zapewni gościom opiekę.

Inne atrakcje turystyczne

Szczególną atrakcją jest park wodny w Polsce „Morska Odyseja”. Kolejnym interesującym miejscem – „Patio”, jest ogród zimowy, jasne i eleganckie miejsce na dziedzińcu, gdzie można spędzić czas na czytaniu książki, siedząc na stylowych meblach rattanowych i ciesząc się atmosferą spokoju i wygody. Wieczorem miło jest usiąść w kawiarni z widokiem na morze i jasne kolory zachodu słońca, tym bardziej że kawiarnia co wieczór gra muzykę na żywo i odbywają się wieczory taneczne. Wszystko to sprawia, że apartamenty inwestycyjne Kołobrzeg powstają tutaj coraz liczniej, aby zaspokoić potrzeby turystów.