Lampy podłogowe do sypialni – nietypowe rozwiązania

Wiele mówi się o rozwiązaniach klasycznych w aranżacji wnętrz i ogólnie rzecz biorąc o takich możliwościach stylizacji pomieszczeń, które sprawdzą się w każdym domu. Co jednak mają zrobić osoby, które gustują w bardziej nowoczesnych, nietypowych i oryginalnych produktach? Które chciałyby, żeby ich dom naprawdę wyróżniał się na tle reszty, a mają ku temu zarówno odpowiednie środki, jak i możliwości związane z przestrzenią? Dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na podobne, ciekawe rozwiązania, mój tekst będzie ciekawostką – dla tych zaś, którzy szukają właśnie oryginalnych, nietuzinkowych produktów, może stanowić podpowiedź gdzie i czego szukać!

Lampy podłogowe do sypialni wcale nie muszą być nudne!

W tej chwili w niektórych sklepach znajdziemy wiele ciekawych propozycji od znanych i cenionych producentów – oczywiście, im bardziej wymyślny model, tym więcej trzeba za niego zapłacić, ale w wielu przypadkach warto, ponieważ później nawet najprostsze meble i dodatki będą się prezentować znakomicie. Całe wnętrze bowiem zdecydowanie zyska na atrakcyjności!

Jednym z polecanych przeze mnie produktów może być rozwiązanie NORTH od firmy VIBIA – przypominające nieco drzewo, z rozchylonymi gałęziami, które może podzielić obszerny salon na poszczególne strefy, na przykład jadalną, czytelniczą, wypoczynkową itp. Nad każdą zawiśnie źródło światła, zwisająca z kolejnej gałęzi. Ciekawa jest również lampa – regał, albo lampa przypominająca połączone poroże. Jednym słowem, jest w czym wybierać – lampy podłogowe będą zaś dalej się unowocześniać, jeszcze lepiej dopasowując do rosnących wymagań klientów!

Oceń

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *